Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 28.10.2012 13:38:05 

TŘEBÍČ PATRIOTS FOREVER!!!

Anketa od BlueBoard.cz ">
Výjezdy

                                              Výjezd do Havl.Brodu 2010

 Dne 20.1. 2010. nás čekalo menší derby v Havlíčkově Brodě.  Pár předchozích proher nejspíš přispělo k počtu nahlášených lidí na bus. V hospodě jsme se začali scházet o půl druhé, nakonec nás tam bylo 9 .  Zbytek jsme nabrali u stadionu, někdo bohužel nestihl z práce apod.  Ultras v buse nakonec  15 , kteří byli doplněni počtem 20-ti normálů (bývalí fc apod.)  Odjezd od ZS byl v 16:00. Cesta probíhala poklidně za dobré nálady a popíjení.  Příjezd do brodu byl asi 20 minut před zápasem, na okraji města na nás čekali jako obvykle acab. Pak jsme si koupili lístky a rychle na stadion. Přišli jsme tak akorát. Pověsila se vlajka, někdo si ještě skočil do bufetu pro pivo a začalo se fandit. V sektoru nás bylo asi 50, bez dozoru policie, kromě asi 4 security.  Ze začátku ani pomalu nešlo poznat, kde mají brodáci kotel, ale později se to zaplnilo. My jsme fandili poctivě už od začátku, na rozdíl od domácích kteří nebyli ani slyšet. S postupem času, kdy jsme vedli bylo fandění brodu horší a horší. V kotli se zrodil nápad, trošku poškádlit domácí příznivce příchodem pod jejich kotel a tam si zafandit.  V zhruba polovině poslední třetiny tedy vyrážíme v počtu asi 10 ks do jejich kotle, později přibíhá i pár normálů. V domácím kotli se nám líbilo a tak tam zůstáváme několik minut, při čemž na nás domácí koukali jak z jara a až na pár jedinců, kterým se to moc nelíbilo neřekl nikdo nic. Po chvíli přibíhá policie a z domácích se najednou stanou hrdinové a chtěli by se prát? (?) . Policie naštěstí nic moc neřeší a pouze odvede aktéry zpět do našeho sektoru.  Tato akce byla spontální ale povedená, domácí jsme ztrapnili a poukázali jsme na ubohost jejich kotle. Za zmínku snad potom jen stojí sprška, kterou dostal trenér domácích Novák při odchodu do kabin )který o nás v novinách řekl že jsme UDH) . Poslední gól dáváme do prázdné brány a vítězíme 0:3 . Na děkovačku s hráči vyrazí pár borců a k mantinelu, kde s tím má problém pár security, nastává menší strkanice ale nic se neděje.
Z našeho pohledu velmi vydařený výjezd, ať už z pohledu na ledě nebo v hledišti.
Ultras Třebíč.

 28.12. 2009                             Jihlava – Třebíč               1 : 2

Los nám na sudý lichý přisoudil našeho tradičního rivala. Hraje se v pondělí, tentokrát to ale nevadí. Většina lidí už má volno.
Scházíme se tradičně po obědě v hospodě. Bus přijíždí v 15:45 před hospodu a my vyrážíme ke stadionu ( tam nabereme pár lidí co se nevešli do prvního busu ) a pak na autobus. nádraží, kde nastupuje většina lidí. Celkem tedy jedou dva busy. V našem  nás je 26. Původně nás mělo být o 8 lidí víc, jenže někteří nestihli z práce apod. tak jedou autama.
V Jihlavě jsme vyjímečně brzo. V hledišti nakonec 3300 lidí, z třebíče cca 300.
Zápas začíná netypicky, pro nás ale výborně. Ve 3. min vedeme. Jihlavě se podaří vyrovnat asi v polovině zápasu díky ,,nestrannému“ panu rozhodčímu. Na konec ale spravedlnost nebyla slepá. Naši bojovníci dávají 8 min. před koncem rozhodující gól a vítězíme. V našem sektoru po druhém gólu panuje maximální euforie.
K atmosféře jde jen dodat, že jsme svým hráčům vytvořili domácí prostředí. Jihlavské fandění nemůžu posoudit, protože sem nic neslyšel (kromě UDH ). Probíhá neuvěřitelná, zasloužená, oboustranná děkovačka. Při odchodu ze sektoru byl ještě odpálen menší dělobuch. Odjezd nám chce „znepříjemnit“ pár děcek. Super výjezd. HOŠI DĚKUJEM.

ULTRAS TŘEBÍČ                                         

                                              Jihlava 24.1.2009

Na předposlední kolo základní části v sezóně 08/09 nám los přidělil našeho největšího rivala Jihlavskou Duklu.V zápase šlo o hodně,byla to poslední naděje pro postup do Play-Off.Jihlavě nešlo o nic.
Je Sobota a jako vždy se scházíme v naší oblíbené hospůdce od "oběda".Odjezd je naplánován na 16:00.Do té doby se náš počet zastavil na čísle 20,což není vůbec špatné.vyrážíme,na určeném místě nastupuje dalších 8 kousků.Celkem nás jede 29,jednoho Dobrodruha nabíráme  v  Kněžicích.Druhým Autobusem vyráží FC.Cesta probíhá celkem v poklidu.Do Jihlavy přijíždíme těsně před utkáním.
Na stadionu jako vždy probíhá hecování s obou stran.Vyvěsíme vlajky a na začátek zápasu je nechystáno krásné Choreo.Fandění z naší strany je řekl bych jako vždy velmi solidní.Bohužel né na dlouho.Zápas se odvijí úplně stejným průběhem jako ten minulý,starý pár měsíců.Ve třetí minutě prohráváme 2:0,po závaru snižujeme.Radost bohužel netrvá dlouho,po čtyřiceti sekundách dostáváme na 3:1.Nálada je mizerná,Domácí s Hosty se uráží navzájem.....Dvě sekundy před koncem snižujeme na 3:2 což už na ovlivnění zápasu nemá vliv.Škoda,kdyby bylo lepšího výsledku,přes 200 Hostí by vytvořilo svým hráčům domácí prostředí.Tak snad příště
ULTRAS TŘEBÍČ                                  26.3.06 Vsetín - Ústí nad Labem 0:2

 

Jak je Vám všem známo, s Ústeckými fandy se máme za dobře - (družba). Čekala je baráž o Extraligu a šance na historický úspěch, mohli postoupit do nejvyšší soutěže, tak jsme se vydali je podpořit. Ze začátku jsme plánovali zhruba tři auta, ale jak to známe, sliby chyby, nakonec jsme byli rádi, že jsme dali do kupy jedno auto. Sraz byl v naší hospodě ve 12 hodin. Tak dáme pár piv a odjíždíme směr Vsetín.

Cesta probíhá v pohodě a za mírného popíjení konečně dorážíme. Mysleli jsme si, že Vsetín ověnčen tolika tituly bude mít aspoň důstojný extraligový stadion, ale to jsme se krutě zmílili. Nadšení střídá šok, když před sebou vidíme nějakou "PLECHOVOU STODOLU". Ze začátku jsme si mysleli, že jsme tady špatně. Na parkovišti zbylo poslední volné místo, tak jsme tedy museli být určitě správně.

Tak konečně jdeme na "STADION" a hned míříme mezi své kamarády-Ústečáky. Přivítali nás velmi vřele jako vždy, někteří očividně v šoku. Ústeckých je tam hrubým odhadem 200-300 fans. Celkem 5300 fanoušků, což je velice slušná návštěva. Ale zase velký problém co se týče stadionu. Je prostě špatně řešen, nikde se nedá ani hnout, pod sektorem hostí sedí hned domácí, téměř v kontaktu. Atmosféra na stadionu výborná, nutno ale dodat, že se o ní z 90% zasloužili jen Ústečáci. Ale teď co bychom Ústečákům "vytkli" dost okopírovaných pokřiků. Třeba "Slovan (všichni fandí)", pak "Ústí (všichni fandí)" po Spartě i "Lets go" a taky nás zaujal pokřik "My jsme Slovan, co jste Vy?"

Všichni víme, že Vsetín už něco dokázal a nebylo toho zrovna málo, narozdíl od Ustí. Nechci se do nikoho navážet (Tepličák), to je jen realita. Oplátku zato že jsme příjeli fandit mohli častěji a hlasitěji než 2x za zápas zaskandovat pokřik Slovan a Třebíč. To nás v tu chvíli dost mrzelo. Ale na druhou stranu není se čemu divit, ústečákům šlo vážně o hodně (historický úspěch), tak že třeba místo pokřiku Slovan a Třebíč se skandovalo Slovan.

Vsetínské publikum nás hodně zklamalo, mysleli jsme si, že je daleko hlučnější. Ale oni jako kdyby už házeli flintu do žita.

Hokej to byl rychlý a dost tvrdý. V první třetině měli navrch domácí (díky nestranným rozhodčím), který domácím umožnil spoustu přesilových her. Od začátku druhé třetiny se hra vyrovnala a od půlky zápasu byly hosté o 100% lepším týmem. Taky nakonec zaslouženě vyhráli za ovací svých skvělých fanoušků (kteří mimochodem přespávali ve Vsetíně na druhý zápas).Prý jim některé výdaje platil klub sponzor. Tady je vidět, kde si fanoušků váží. Po menší děkovačce (není se čemu divit, série je ještě dlouhá), odcházíme spolu s ústeckými ze stadionu. Na zimáku jsme ještě s klukama byli domluveni, že zajdem ještě na jedno rychlý. Jen na jedno protože někteří vstávali o půl paté do práce. My jsme tedy spěchali, ale ústečtí už byli řádně společensky unaveni tak domluva vázla. Nakonec se loučíme, podáváme ruce, popřejeme hodně štěstí do dalších bojů a odjíždíme.

Cesta probíhá už hodně v klidu.(Někteří byli ještě rozladěni, že ústečtí nedali na stadionu víc najevo hlasem že máme družbu). Ale už jsme psali na jiném místě, chápeme to. Takže všechno v dobrém a určitě se ještě potkáme. Přijíždíme konečně do Třebíče. Cesta byla dlouhá a lahváče co jsme dávali pod sebe se trochu nahromadily.

A proč jsme tam vůbec jeli? V první řadě za kamarády pokecat a za druhé přepít nudnou neděli (povedlo se) a za třetí na hokej.

Zážitky na neděli super, jinak výjezd bych hodnotil jako průměrný. Ještě nutno dodat,že požitek ze zápasu logicky nebyl takový, jako kdyby jsme jeli na svůj milovaný tým. Pozdravy do Ústí!!!

TR                                            HB – Třebíč 22.11.2006 6:3

Scházíme se v hospodě před utkáním tradičně kolem 12 hodiny. Nakonec se nás sejde 13 (11 grassel, 2 neutrálové), což není tak nejhorší, na to, že se utkání hraje v polovině týdně. Ještě nakoupíme lahváče a můžeme vyrazit. Cesta uběhla rychle za neustálého popíjení. Do Brodu přijíždíme po 17 hodině. Chvíli čekáme před stadiónem, „zdravíme“ FC a vyrážíme na stadion. Na stadionu se nakonec na brod schází celkem solidní návštěva 2200 lidí. Náš kotel tvoří asi 50 lidí a fandíme opravdu výborně (my i FC). Fandíme po celý zápas i za rozhodnutého stavu v náš neprospěch. Ke konci zápasu se prezentujeme světlicemi, které prokládáme házením dělobuchů, za což i jeden z našich dostává pokutu. Efekt byl opravdu vynikající. Domácí se neprezentují vůbec během prvních 2. třetin. Jejich kotlík tvoří maximálně 15 zoufalců. Začínají fandit až ve 3. třetině a rozeřvávají celý stadion. Hra byla nahoru dolů, což muselo strhnout opravdu každého. Nakonec i přes mizerný výkon našich hráčů ve 3. třetině, se s nimi snažíme rozloučit. Přijedou ale jen asi 4 „nejvěrnější“. Asi nebyla pochopitelně nálada, ale za to nadprůměrné fandění by jsme si zasloužili větší poděkování. Před stadionem je celkem klid, až na 1 fans domácích, který se nás snaží napadnout a má asi velké štěstí, že ho policie nepustila. Zájezd patřil mezi určitě lepší a neúspěch jdeme zapít do našeho oblíbeného non stop baru do ranních hodin.

Autor: TR und GRASSEL                                         

 
                                              Výjezd do Cikánova

Tak už je to opět tady, naše derby s naším tradičním rivalem Jihlavou (cikánov). Sraz máme v naší před zápasové hospodě. Je stanoven na celkem rozumnou dobu, tj. o půl dvanácté pro ty největší alkáče, ostatní dojdou postupně do čtvrt na čtyři. V hospodě se nás nakonec schází 16 (což je na všední den celkem solidní počet), z toho bohužel 11 mladých (19-22 let), zbytek (24-27 let).

Odjezd od staďáku je v 16 hodin, tak už musíme vyrazit. Pak jdeme na zimák ještě na jedno. Tam potkáváme zbytek lidí, kteří s námi vyráží (je tam i pár lidí ze staré gardy!). Nakoupíme na cestu lahvová piva a jde se k busu. Nakonec se nás do busu vtěsná 29 lidí (převážně z jádra kotle). Při jízdě se zapíjí odjezd a začínají se zpívat zpočátku třebíčské pokřiky a po chvíli pokřiky mířené proti Jihlavě, které si zazpíval rád celý bus. Cesta utekla jako voda a přijíždíme do Jihlavy.

Při výstupu z busu upozorňujeme pokřiky na naší přítomnost místní a jdeme si nakoupit lupeny. V sektoru hostů se nás schází docela solidní počet (někteří přijeli autem), v počtu asi 40-50 lidí. Vyvěsíme vlajky, natrháme jihlavské letáky a zakřičíme si první neutrální pokřik na domácí – „zdravíme cikánov.“ Návštěvnost domácích před zápasem byla na tak atraktivního soupeře, jakým je Třebíč opět ubohá - asi tak 1600 lidí. Během zápasu fandíme za jakéhokoliv stavu, což se u domácích nedalo říci, když prohrávali. Fandilo se převážně slušně, ale samozřejmě se zakřičelo něco na domácí fans. Provokace kotlů při zápase byli vzájemné.

O přestávkách se předvedli jihlavští čerti. Za chcaní na jihlavský stadión dostává jeden z nás pokutu a když se našeho fans zastáváme, tak další z nás dostává mnohem větší pokutu (prý za kecy). Zvláštní bylo, že na tom samém místě chcali Dukláci a nikdo jim nic neřekl. Jinak o přestávkách žádné vzrůšo. Hokej byl velmi dobrý, naši bojovali a byla vidět jihlavská marnost jak na ledě, tak v hledišti. Za výsledek byl každý z nás spokojený a náležitě jsme chtěli poděkovat hráčům u mantinelu. Ale čerti se opět ukázali. Nedovolili nám jít přímo k plexisklu (?) a když někteří z nás vylezli na zábradlí, aby lépe viděli, tak je čerti nemilosrdně skopávali (?).

Hráčům jsme poděkovali i přes nevoli čertů. Při odchodu ze stadiónu byli menší osobní konflikty, ale to si Jihlaváci hráli na hrdiny jen když měli vedle sebe ACABY. Sbalili jsme vlajky a odcházeli k busu. No a opět jihlavští čerti... Při nastupování do busu ze sebe dělali drsné poldy a snažili se nás do autobusu naházet jako dobytek. Odměnou za to jim byla na ně hozená flaška a parádní plivanec do jejich hloučku, který se jim asi hodně znelíbil. Vtrhli do busu a vytáhli jednoho z nás, kterého potom na stanici zbili a odvezli na záchytku s promile 2,8. Při konfliktu s čerty bylo rozbité okno u busu. Při příjezdu do Třebíče se zašlo na pivo rozebrat výjezd a v pozdních hodinách se celá banda rozešla. Výjezd bych hodnotil až na pár výjímek jako výborný a určitě budou mít Jihlaváci u nás o zábavu postaráno.

TR a GRASSEL

 
TOPlist